28 грудня 2017 року міський голова Андрій Райкович відвідав з робочим візитом управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького.

Андрій Павлович оглянув приміщення управління соціального захисту, в якому тільки закінчилися капітальні ремонтні роботи що проводилися вперше з моменту створення установи. Під час ремонту повністю проведено заміну дерев'яних вікон та дверей на сучасні металопластикові, проведено капітальний ремонт опалення, замінено систему освітлення на сучасні LED світильники. Зазначені заходи дозволили суттєво знизити рівень споживання енергоносіїв та створити комфортні умови перебування в приміщенні як для відвідувачів, так і для працівників даної установи.

У приміщенні територіального центру проведені роботи з енергозбереження, а саме: замінено вікна та двері на металопластикові, систему опалення та вхідні двері На даний момент роботи тривають, здійснено капітальний ремонт 210 кв.м. приміщення. Тому, на 2018 рік у міському бюджеті закладені кошти на завершення ремонтних робіт.

Також в ході візиту міській голова відмітив проведену роботу щодо закупівлі нової комп’ютерної техніки, поспілкувався з керівництвом та привітав трудові колективи із новорічними святами.

Фото

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com