09 січня 2018 року відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

До розгляду на засіданні опікунської ради 09.01.2018 членам опікунської ради було запропоновано три питання.

Перше питання стосувалось дослідження інформації, отриманої з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта. За результатами розгляду членами опікунської ради запропоновано передати інформацію, отриману з Реєстру до правоохоронних органів, для вжиття захисту майнових прав підопічної особи.

Друге питання висвітлювало доцільність звернення із запитами до державних установ та приватного нотаріуса, з метою отримання інформації, необхідної для вжиття заходів щодо захисту майнових прав підопічного.
За результатами розгляду членами опікунської ради прийнято рішення щодо доцільності звернення до вищезазначених установ.

Третє питання стосувалось вирішення питання оформлення спадкових прав недієздатної особи. За результатами розгляду членами опікунської ради прийнято рішення звернутись з листом до Кропивницької нотаріальної контори № 1 з проханням вжити заходів щодо захисту майнових прав недієздатного.

Таким чином, питання, які розглядаються на опікунській раді, забезпечують  можливість  громадян реалізовувати свої права та обов’язки,  захищати  права та обов’язки осіб, що потребують опіки чи піклування, перебувають під опікою чи піклуванням.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com