Міська рада міста Кропивницького запровадила міський огляд-конкурс у номінації «Кращий благоустрій будинків приватного сектора».

Бажаючі взяти участь в огляді-конкурсі (органи самоорганізації населення, жителі міста) до 25 липня 2018 року подають заявки до комісії, яка знаходиться в головному управлінні житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького, каб. 229, по проведенню огляду-конкурсу у письмовій формі довільного змісту із зазначенням:         

- юридичної адреси об'єкта, що висувається на участь у конкурсі;

- прізвища, ім'я, по батькові подавця заявки;

- назви номінації;

- контактних телефонів;

- згоди на огляд приватних садиб;

- згоди на оброблення персональних даних.

До заявки додаються фотоілюстрації, що засвідчують високий рівень естетичного вигляду будинку та території навколо нього (найекономічніше та найпростіше на електронних носіях – на комп’ютерних флеш-картах), ксерокопія першої сторінки паспорта.

Переможці огляду-конкурсу:

в номінації "Кращий благоустрій будинків приватного сектора" власники приватних будинків на території Подільського району міста Кропивницького відповідно нагороджуються : 

за І місце - спеціальною табличкою, на якій нанесено "Будинок зразкового стану", дипломом та грошовою винагородою; 

за ІІ місце - дипломом та грошовою винагородою;

за ІІІ місце - дипломом та грошовою винагородою.

У якості заохочення надається 10 грамот з грошовими винагородами до кожної.

Розміри грошових винагород визначаються відповідно до рішення виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького про затвердження результатів огляду-конкурсу.

За роз’ясненнями звертатися до голів квартальних комітетів.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com