01 серпня 2018 року у приміщенні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького відбувся семінар голів квартальних комітетів Подільського району. Відкрив та вів семінар голова районної у місті ради Р.Фросіняк. 

На семінарі розглядалися наступні питання:

1. «Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321».

2. «Про порядок виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 № 660».

3. «Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності».

4. «Про проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо боротьби з американським білим метеликом, амброзією полинолистною та повитицею польовою».

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com