09 січня 2019 року відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

До розгляду на засіданні членам опікунської ради було запропоновано сім питань.

Перше питання стосувалось взяття на облік особи, яка рішенням суду визнана недієздатною. За результатами розгляду недієздатну особу взято на облік.

Друге питання висвітлювало можливість зняття з обліку недієздатної особи  у зв’язку зі смертю. За результатами розгляду членами опікунської ради прийнято рішення щодо доцільності зняття з обліку недієздатної особи.

Третє, четверте та п’яте питання стосувалось погодження кандидатури опікуна особі у разі визнання її в судовому порядку недієздатною. За результатами розгляду членами опікунської ради прийнято рішення відтермінувати розгляд третього питання, враховуючи нововиявлені обставини справи, четверте та п’яте питання вирішено позитивно та запропоновано надати необхідні матеріали на розгляд виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради для прийняття відповідного рішення.

Шосте питання висвітлювало можливість надання дозволу опікуну на продаж 1/3 частини будинку та земельної ділянки, що належить недієздатній особі та надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання підопічного.  За результатами розгляду членами опікунської ради прийнято рішення підготувати на розгляд виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради висновок та проект рішення про надання дозволу опікуну на продаж 1/3 частини будинку та земельної ділянки, що належить підопічному за умови прийняття в дарунок від імені недієздатного рівноцінної частини будинку за адресою фактичного проживання підопічного. У рішенні зазначити щодо надання дозволу опікуну на зняття з реєстрації місця проживання недієздатного за умови реєстрації місця проживання  підопічного за адресою його фактичного проживання.

Сьоме питання стосувалось розгляду звіту про використання коштів та майна недієздатної особи. За результатами розгляду членами опікунської ради звіт опікуна взяти до відома.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com