Напередодні Водохрещі група співробітників територіального центру та слухачів Університету 3-го віку здійснили культпохід до обласної філармонії на святкове дійство "Добрий вечір, Щедрий вечір!"

Яскравий захід був профінансований Благодійним фондом Артема Стрижакова "Перспектива".

У феєричній програмі були задіяні відомі в обласному центрі сольні виконавці та творчі колективи. Мистецький фест прийшовся до снаги глядачам з різними уподобаннями, адже емоційні різдвяні колядки і щедрівки "Зорян" нікого не могли залишити байдужими, як і запальні пісні у виконанні суперового ансамблю "Дежавю".

Слушне спостереження: після завершення під час виходу з глядацького залу не було жодного похмурого обличчя.

ФОТО

14 січня 2019 року на Новий рік за старим стилем клієнти територіального центру з числа малозабезпечених громадян отримали різдвяні калачі. А на додачу ще й запальні колядки у виконанні лауреата Всеукраїнського конкурсу "З любов’ю до життя" вокального колективу "Калинонька".

Здається, запрошені були приємно здивовані. Відтак, слів вдячності за проявлену турботу не бракувало.

ФОТО

14 січня 2019 року  відбулася знакова зустріч голів квартальних комітетів Подільського району з керівництвом територіального центру.

Директор територіального центру Василь Гуцу поздоровив присутніх голів квартальних комітетів з новорічними святами та закликав активно долучитись до виявлення жителів приватного сектору, які опинились у складних життєвих обставинах та потребують соціальної допомоги.

Заступник директора Дмитро Захарчук запросив голів квартальних комітетів оперативно інформувати про наявні у них проблеми, щоб по можливості спільно їх вирішувати.

Привітати гостей заходу прийшли учасники вокального колективу "Калинонька". Вони в інсценованій формі виконали колядки, чим викликали справжнє захоплення учасників зустрічі.

На завершення всім гостям були вручені різдвяні калачі.

Зустріч пройшла у невимушеній теплій атмосфері та, сподіваємось, принесе взаємну користь.

ФОТО

8 січня 2019 року в обласному центрі на меморіальному комплексі "Фортечні вали" відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення міста від фашистських загарбників.

В урочистостях взяли участь керівництво області й міста, представники ветеранської організації, силових структур, місцеві жителі.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні  та співвітчизників, полеглих у зоні АТО. До пам’ятників „Вічний вогонь”, „Багнет”, „Жертвам фашизму” та на Алеї загиблим в АТО поклали квіти.

Працівники територіального центру долучились до урочистого заходу, а  також  поклали квіти до пам’ятного знаку на честь танкістів-визволителів і меморіального знаку в селищі Гірничому.

ФОТО

Колядки і щедрівки в українського народу існують дуже давно. Вони беруть свій початок ще в дохристиянські часи, коли люди поклонялися багатьом богам. Наші предки-язичники святкували свято коляди під час зимового сонцестояння. З прийняттям християнства воно змішалося з християнськими віруваннями.

На Різдво колядники ходять від хати до хати і співають колядки, які пов'язані із народженням Ісуса Христа.

            26 грудня колядники (вокальний колектив "Калинонька") завітали до територіального центру, де в цей час зібралось чимало клієнтів. Театралізоване дійство припало до душі всім присутнім, серед яких були і голови квартальних комітетів Л.Набок, Г.Борман.

          Власний вірш-диптих "Сніги" прочитала Світлана Ніколаєвська, чим зірвала гучні оплески вдячних слухачів.

ФОТО

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com