22 вересня в Україні відзначатиметься День партизанської слави. З цієї нагоди в Кропивницькому пройде ряд тематичних заходів. 

21 вересня працівники територіального центру взяли участь в урочистостях на меморіальному комплексі Фортечні вали обласного центру.

Це свято вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни. Його було встановлено Указом Президента України в 2001 році, на честь 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в нашій державі.

Ми шануємо партизанів і підпільників тому, що дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні втрати боєздатності противника та наблизили День Перемоги над фашистами та їхніми союзниками. 

ФОТО

20 вересня 2018 року група слухачів Університету третього віку територіального центру відвідали обласний театр ім. М.Л.Кропивницького, де триває Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва \"Вересневі самоцвіти\".

 Культпохід відбувся за підтримки культурно-мистецького фонду Артема Стрижакова \"Перспектива\".

Глядачі переглянули трагікомедію за п’єсою Григорія Горіна \"Тев’є – молочник\" у постановці Миколаївського академічного російського драматичного театру.

ФОТО

19 вересня 2018 року слухачі Університету третього віку територіального центру за підтримки благодійників мали нагоду поспілкуватись з Талією – музою комедії  – в обласному театрі ім. М.Л.Кропивницького.

Цього дня в рамках Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва \" Вересневі самоцвіти \" Ніжинський академічний український драматичний театр           ім. М.М.Коцюбинського показав ексцентричну комедію М.Голомеса  \"Дитина б все змінила… \" Глядачі отримали від дотепного гумору дійових осіб заряд позитиву і гарного настрою.

Вистава пройшла з аншлагом, що вкотре засвідчило: Кропивницький таки театральне місто!

ФОТО

День міста це завжди свято. Нинішній рік не став винятком.

15 вересня 2018 року колектив територіального центру з ентузіазмом долучився до святкової програми: від ходи центральною вулицею міста до розваг на Козачому острові.

 Найліпше будь-якої розповіді - побачити світлини про подію на власні очі. Варто лише додати, що на урочистостях біля міської ради фахівець з фізичної реабілітації О.Стороженко та соціальний робітник П.Цибульська отримали відзнаки за сумлінну працю і особистий внесок в добробут містян.

ФОТО

Під такою назвою в рамках святкування Дня міста 13 вересня 2018 року в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відбулася яскрава презентація одноіменного фотоальбому.

У заході взяли участь слухачі Університету третього віку територіального центру, які дізнались цікаві таємниці зі світу мистецтва архітектури від класицизму до модерну в епоху урбаністичного конструктивізму і новітніх технологій.   

Видання здійснене за підтримки міської ради Кропивницького, тож не випадково учасників заходу вітала заступник міського голови Н.Дзюба. Вона зазначила, що презентоване видання – своєрідна віртуальна прогулянка вулицями історичної частини обласного центру.

Виступ учнів музичної школи ім. Ю.Мейтуса додав змістовного шарму подорожі історичними та культурологічними лабіринтами степового міста.

Варто додати, що до фотоальбому увійшли авторські світлини заслуженого журналіста України та фотохудожника Ігоря Демчука.

ФОТО

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com