14 березня 2019 року після перерви поновила роботу школа англійської мови для оптимістичних громадян в Університеті 3-го віку територіального центру.

Слухачі школи дійсно оптимісти, оскільки, не зважаючи на тягар прожитих років, зберігають світле сприйняття світу з усіма його негараздами.

Заняття триватимуть щочетверга упродовж року. Канікули почнуться взимку, коли сніги й морози скують землю. А до того часу тренуватимуть пам’ять, розвиватимуть здогадку, вдосконалюватимуть логічне мислення.

ФОТО

13 березня 2019 року відбувся звіт про проведену роботу голови квартального комітету №19 Лариси Залещик.

 На зустріч були запрошені начальник відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Лідія Мільченко та завідувачі відділень територіального центру Подільського району – Вікторія Дігтяр, Анжеліка Білецька, Тамара Жукова. Завідувачі відділень детально розповіли громаді про соціальні послуги, які надаються територіальним центром пенсіонерам, переселенцям та особам з інвалідністю, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони також відповіли на численні запитання місцевих жителів.

Найбільше цікавили громадян питання пенсійного забезпечення. Тож представнику Пенсійного фонду України випало «тримати удар». Втім, вона з честю впоралась.

ФОТО

Немає серед нас жодної людини, яка не знає про існування цього прекрасного свята. Цього дня ми вітаємо, усіх жінок, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємність. Це свято весни, краси й любові.

До   свята   8   Березня   в   обласній   універсальній   науковій    бібліотеці ім. Чижевського було проведено захід, на якому були присутні слухачі Університету третього віку територіального центру. Літературне читання поезії відповідної тематики було вдало переплетено з презентацією літератури українських авторів.

Після заходу відбувся майстер-клас з виготовлення кульки в паперовій графіці.

На завершення присутні оглянули численні експозиції творчих робіт, представлених в бібліотеці.

ФОТО

Напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру 05 березня 2019 року відбулася святкова виробнича нарада працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького.

Піднесеному настрою працівників посприяли теплі й сердечні вітання заступника голови Подільської районної у місті Кропивницькому ради Артема Постолатія, директора територіального центру Василя Гуцу, заступника директора Дмитра Захарчука, заступника голови міської організації ветеранів України Анатолія Стадніка.

З нагоди жіночого свята Грамотами територіального центру нагороджені соціальні робітники: Наталя Черноусова, Ірина Шаманська. Грамотами міської організації ветеранів України – Віра Кадикова та Валентина Коробкова.

 Захід пройшов у невимушеній та щирій обстановці.

ФОТО

26 лютого 2019 року відбулася виробнича нарада працівників територіального центру.

Традиційно на початку наради привітання отримала іменинниця – соціальний робітник О.Д. Ілліна.

На нараду було запрошено головного спеціаліста центру соціальних виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради Світлану Шпильову, яка ознайомила соціальних робітників із умовами монетизації субсидій для малозабезпечених верств населення.  

Завідувач відділення денного перебування Тамара Жукова нагадала, що триває збір докуметів для отримання самотніми клієнтами ТБ-тюнерів за кошти міського бюджету.

Було обговорено й інші виробничі питання.

ФОТО

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com