В рамках проекту ОБСЄ «Вдосконалення доступу для організацій громадянського суспільства в Україні до надання соціальних послуг» за фінансової підтримки Уряду США, у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради прав людини і Київською міською державною адміністрацією та за підтримки Міністерства соціальної політики  України, 11 липня 2018 року в м. Дніпрі пройшов семінар-тренінг «Організації громадянського суспільства як надавачі соціальних послуг: існуючі механізми регулювання та державного фінансування надання соціальних послуг».

У семінарі взяли участь і представники територіального центру: завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Анжеліка Білецька та завідувач відділення соціальної допомоги вдома Вікторія Дігтяр.

Під час заходу учасників ознайомили із міжнародним та національним законодавством та практиками щодо надання соціальних послуг ОГС за кошти державного фінансування. Запрошені мали змогу отримати  практичні навики щодо організації соціального замовлення за участі недержавних суб’єктів.

Даний проект ставеить на меті допомогти Україні сприяти отриманню громадянським суспільством кращого доступу до надання соціальних послуг, що фінансується з державного бюджету

ФОТО

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com