Під такою поетичною назвою 2-го жовтня 2018 року в Києві пройшов пісенний конкурс, організований благодійним фондом "Дніпровський", управлінням культури, туризму та охорони культурної спадщини Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та за сприяння Міністерства соціальної політики України.

Конкурс проводився з метою збереження та подальшого розвитку української народної творчості, презентації мистецьких здобутків пісенних колективів, популяризації їх досягнень.

Критерії оцінювання виконавців були досить жорсткі: від вокальних даних конкурсантів і майстерності володіння голосом до емоційності виступу і відповідності сценічного образу тематиці твору.

Єдиний колектив, який представляв нашу область на конкурсі, - добре знаний мешканцям міста вокальний колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницього "Калинонька" під керівництвом Вадима Ярошенка.

Загалом у конкурсі взяли участь 37 самодіяльних пісенних колективів зі всієї України. Тож змагання було напруженим. Тим більша гордість за наших земляків з "Калиноньки", які заслужено отримали диплом І ступеня в номінації "хорові ансамблі".

            Щиро вітаємо переможців та зичимо їм нових творчих надбань!

ФОТО

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com