У зв’язку зі значним збільшенням запитів до Кропивницького сервісного центру, повідомляємо про можливість отримання послуг в Кіровоградському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі), який знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Дарвіна, 29 (Райлікарня, район Нової Балашівки) без черг та тривалого часу на очікування.

14 січня 2019 року до виконавчого комітету районної у місті ради завітав вокальний колектив «Калинонька» з різдвяними колядками та щедрівками. З побажанням здоров’я, багатства, добробуту виконав для присутніх ряд тематичних пісень, віршів та посіяв приміщення житом і пшеницею.

Фото

09 cічня 2019 року під головуванням заступника голови Подільської районної у місті Кропивницькому ради Артема Постолатія відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради. Розглянуто 8 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та Правил благоустрою міста. На 3-х осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу, 5 справ закрито

09 січня 2019 року відбулось чергове засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Подільської районної у місті Кропивницькому ради.

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі - Закон) з 01 січня 2018 року для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок ЗО років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com