УКРАЇНА

 

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛЕНІНСЬКОЇ

РАЙОННОЇ У МІСТІ КІРОВОГРАДІ РАДИ

 

 

НАКАЗ

 

 

від «30»  березня 2017 року                                                   м. Кропивницький                                                                                           № 17-Д

 

Про затвердження інформаційних

та  технологічних карток

адміністративних послуг

 

Керуючись Закон України «Про адміністративні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 30.01.2013 № 44 «Про затвердження вимог до підготовки технологічної картки адміністративної послуги» та на виконання розпорядження голови Ленінської районної у місті Кіровограді ради від 06 лютого 2017 року №  4-р «Про затвердження форм інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, що надаються управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у місті Кіровограді ради:

1.1  Надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами (додаток 1).

1.2  Надання допомоги при народженні дитини  (додаток 2).

1.3  Надання допомоги при усиновленні дитини  (додаток  3).

1.4 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування  (додаток 4).

1.5  Надання допомоги на дітей одиноким матерям (додаток 5).

1.6 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (додаток 6).

1.7  Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам та надбавки на догляд  (додаток 7).

1.8   Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам  (додаток 8) .

1.9 Надання тимчасової державної  допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме  (додаток 9) .

 1.10 Надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» (додаток 10).

1.11  Надання  щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним (додаток 11) .

1.12 Надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги (додаток 12).

1.13 Надання компенсаційної виплати особі, яка здійснює догляд за інвалідом  І  групи  або особою, яка досягла 80 років (додаток 13).

1.14  Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (додаток 14).

1.15  Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  (додаток 15).

1.16  Оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (додаток 16) .

  1.17  Надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (додаток 17).

  1.18 Видача посвідчень дітям-інвалідам, батькам-опікунам дітей-інвалідів, інвалідам з дитинства, інвалідам, які не мають права на пенсію (додаток 18).

 1.19  Одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «мати-героїня» (додаток 19).

 1.20 Надання допомоги на поховання дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства, інвалідів, які не мають права на пенсію (додаток 20).

1.21 Визначення права на пільги з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї (додаток 21).

1.22 Оформлення права на пільги без урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї (додаток 22).

1.23 Видача довідки про перебування (не перебування) на обліку в ЄДАРП (додаток  23)

1.24 Видача довідки для отримання соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів (додаток 24).

1.25  Видача довідки про право на отримання пільг (для одержання ліків за рецептами лікарів) (додаток 25).

1.26  Надання статусу «Дитина війни» (додаток 26) .

1.27 Призначення та виплата грошової компенсації витрат на автомобільне паливо особам, які мають особливі заслуги перед  Батьківщиною (додаток 27).

1.28 Надання статусу інваліда війни особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та видача відповідного посвідчення (додаток 28) .

  1.29 Надання статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», сім’ям загиблих, померлих внаслідок  поранення,  контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення,  перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення та видача відповідного посвідчення (додаток 29).

1.30  Надання статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення та видача відповідного посвідчення (додаток 30) .

1.31   Надання статусу інваліда війни та видача відповідного посвідчення (додаток 31);

1.32 Надання статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та видача відповідного посвідчення (додаток 32).

1.33  Надання статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій в період війни та видача відповідного посвідчення (додаток 33).

1.34  Продовження дії посвідчення інваліда війни у разі продовження медико-соціальною експертною комісією терміну чи зміни групи інвалідності (додаток 34) .

 1.35   Надання статусу ветерана праці та видача відповідного посвідчення (додаток 35).

1.36 Надання статусу жертв нацистських переслідувань та видача відповідного посвідчення (додаток 36).

1.37 Видача дубліката посвідчення в зв’язку із втратою або у разі непридатності для подальшого використання (додаток 37).

1.38   Видача листів талонів на право одержання ветераном війни і особою, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту», проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості та листів талонів на право одержання ветераном війни проїзних квитків безплатно (додаток 38).

1.39  Взяття на облік деяких категорій громадян, а саме: інвалідів, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та забезпечення їх санаторно-курортними путівками в санаторії, що належать до сфери управління Мінсоцполітки або відшкодування вартості їх санаторно-курортного лікування (три кроки технологічної картки) (додаток 39).

1.40   Взяття на облік постраждалих учасників антитерористичної операції та забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги (два кроки технологічної картки) (додаток 40).

1.41   Надання послуг з організації сімейного відпочинку демобілізованих учасників антитерористичної операції, які проходили військову службу в районах проведення АТО, та членів їх сімей (додаток 41).

1.42 Здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  (додаток 42).

1.43   Грошова компенсація вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад (додаток 43).

1.44 Надання направлення на отримання  технічних та інших засобів реабілітації особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим окремим категоріям населення (додаток 44).

1.45 Надання направлень на отримання  реабілітаційних (абілітаційних) послуг у реабілітаційних установах дітям з інвалідністю та дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання  інвалідності (додаток 45).

1.46  Надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам  (додаток 46).

1.47  Надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо від депутатів обласної ради (додаток 47).

1.48  Надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам (додаток 48).

1.49 Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого (додаток 49).

1.50  Відшкодування витрат на здійснене поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і інвалідів війни шляхом перерахування коштів на рахунок виконавця ритуальних послуг (додаток 50).

1.51 Надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та пораненим учасникам антитерористичної операції (додаток 51).

1.52 Грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян (додаток 52).

1.53  Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки деяким категоріям інвалідів (додаток 53).

1.54  Грошова компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяких категорій громадян (інвалідів, ветеранів війни та праці) (додаток 54).

1.55 Відшкодування вартості проїзду у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) особам, які супроводжують інвалідів І та ІІ групи до санаторіїв (відділень) спінального профілю
(додаток 55).

1.56  Компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу  і назад у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) інвалідам війни, які отримали санаторно-курортні путівки в органах соціального захисту (додаток 56).

1.57  Грошова компенсація на транспортне обслуговування автомобілів інвалідам, законним представникам недієздатних інвалідів, дітей-інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями (додаток 57).

1.58   Грошова компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів інвалідам, законним представникам недієздатних інвалідів, дітей-

інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями (додаток 58).

 1.59 Формування особової справи для влаштування особи до психоневрологічного  інтернату на повне державне утримання (додаток 59).

1.60  Формування особової справи для влаштування громадян похилого віку та інвалідів в геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни та праці на повне державне утримання (додаток 60).

1.61  Формування особової справи для влаштування дітей віком від 4 до 18 років (з вадами фізичного або розумового розвитку та психічними розладами) до дитячого будинку-інтернату, молоді віком від 18 до 35 років до молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату на повне державне утримання (додаток 61).

1.62  Формування особової справи для взяття на облік інвалідів, дітей-інвалідів, як таких, що мають право на безоплатне/пільгове забезпечення автомобілями через органи соціального захисту населення (додаток 62).

1.63   Передача права користування автомобілем, отриманим через органи соціального захисту населення, законному представнику інваліда, дитини-інваліда (додаток 63).

1.64   Передача автомобіля, отриманого через органи соціального захисту населення, після закінчення 10-річного строку експлуатації у власність інваліда, законного представника недієздатного інваліда  (додаток 64).

1.65   Передача автомобіля, отриманого через органи соціального захисту населення, після смерті інваліда у власність члену сім'ї інваліда, законного представника недієздатного інваліда  (додаток 65).

1.66  Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членам їх сімей (додаток 66).

1.67   Видача посвідчень (вкладок до посвідчень) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 67).

1.68   Видача дублікату посвідчення (вкладки до посвідчення) відповідної категорії особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи взамін загубленого посвідчення (вкладки до посвідчення) та взамін зіпсованого посвідчення (вкладки до посвідчення) (додаток 68).

1.69  Заміна посвідчення (вкладки до посвідчення) відповідної категорії особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи у зв’язку зі зміною прізвища (ім’я, по батькові) та у зв’язку зі зміною категорії
(додаток 69).

1.70  Видача вкладки до посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи у зв’язку з черговим переоглядом МСЕК
(додаток 70).

1.71 Призначення грошової компенсації 50 (25) процентів вартості продуктів харчування за медичними (фізіологічними) нормами, встановленими Міністерством охорони здоров’я України,  громадянам, віднесеним до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 71).

1.72 Призначення одноразової компенсації у зв’язку з втратою годувальника, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, виплачується дружині чи чоловікові в разі, коли вони не одружилися вдруге, сім’ї померлого годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якій є непрацездатні особи, що були на утриманні померлого на момент його смерті (додаток 72).

 1.73   Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою (додаток 73).

1.74  Призначення одноразової компенсації у разі встановлення дитині інвалідності, пов’язаної з Чорнобильською катастрофою (додаток 74).

1.75   Призначення одноразової компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам ліквідації наслідків інших ядерних аварій, громадянам, які брали участь в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, які стали інвалідами внаслідок відповідних ядерних аварій, участі в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт (додаток 75).

1.76  Призначення щорічної допомоги на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які брали участь у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт і постраждалим за інших обставин від радіаційного опромінення не з власної вини, віднесеним до категорії 1, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інших ядерних аварій, громадянам, які брали участь у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, і постраждалим за інших обставин від радіаційного опромінення не з власної вини, віднесеним до категорії 2 або 3 (додаток 76).

1.77  Призначення щорічної допомоги на оздоровлення дітям-інвалідам, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою (додаток 77).

1.78   Відшкодування вартості безплатного проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом з правом першочергового придбання квитків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 (додаток 78);

Відшкодування 50-процентної знижки вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним, або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 2 (додаток 78).

1.79 Виплата щорічної додаткової відпустки строком 14 робочих    (16 календарних) днів на рік громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 79).

1.80 Виплата допомоги у трикратному розмірі середньомісячної заробітної плати у разі вивільнення працівників у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників (додаток 80).

 1.81   Виплата видатків пов’язані з обслуговування банківських позик, що надані до 1999 року на пільгових умовах громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток 81).

1.82 Відшкодування пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (безплатне позачергове зубопротезування) (додаток 82).

1.83 Відшкодування пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (безплатне придбання ліків за рецептами лікарів) (додаток 83).

1.84   Взяття на облік громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, одного із батьків дитини з інвалідністю або особу, яка їх замінює для виплати грошової компенсації замість путівки (додаток 84).

1.85  Взяття на облік громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги та компенсація вартості путівок або путівок на відпочинок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльної з медичної практики (два кроки технологічної картки) (додаток 85).

1.86   Навчання водінню транспортних засобів (підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації) учасників антитерористичної операції за державні кошти ( два кроки технологічної картки) (додаток 86).

1.87 Направлення особи з інвалідністю на професійну реабілітацію (додаток 87).

2.  Призначити відповідальними за надання адміністративних послуг зазначених у підпунктах 1.1 – 1.20 пункту 1  наказу, першого заступника начальника управління – начальника Центру соціальних виплат та компенсацій Цуркан Н.С; підпунктах 1.21 – 1.66 пункту 1наказу, заступника  начальника управління Демішонкову І.В.; підпунктах 1.67 – 1.87 пункту 1 наказу, заступника  начальника управління Римара В.М.

3. Відповідальним особам за надання адміністративних послуг забезпечити розміщення технологічних та інформаційних карток адміністративних послуг, що надаються управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у місті Кіровограді ради на інформаційних стендах (столах) в приміщенні управління та на сайті Ленінської районної у місті Кіровограді ради.

4.   Визнати таким, що втратив чинність наказ начальника управління від 25 квітня 2014 року № 18-Д «Про надання адміністративних послуг».

 5.   Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник управління                                                                                                                                  В.Стецюк

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com