Про проведення обласного

Фотоконкурсу «Моя родина без насильства»

в рамках проведення Всеукраїнської акції

«16 днів без насильства»

 

Інформація щодо проведення обласного фотоконкурсу «Моя родина без насильства», який проходитиме в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Організатором конкурсу є – Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Організатор із залученням партнерів забезпечує організацію та проведення Фотоконкурсу, одночасно виконує функції журі, здійснює оцінку робіт, визначає і нагороджує переможців.

 Про участь у конкурсі

 

«Благодійна Україна - 2018»

 Асоціація Благодійників України проводить Національний конкурс «Благодійна Україна – 2018»

 

ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 березня 2019 РОКУ! 

Конкурс засновано  в 2007 році.

В форматі «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України.

Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

 Розпорядженням  голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від  27.09.2018 № 696-р  розпочато опалювальний сезон 2018-2019 року для індивідуального опалення житлових будинків з 01 жовтня 2018 року.

 На підставі рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради      № 495 від 09.10.2018 опалювальний сезон для споживачів КП «Теплоенергетик» розпочато з 25 жовтня 2018 року.  

До процедури звільнення працівників потрібно підходити дуже уважно. Варто упустити незначну деталь, і звільнення може стати незаконним. Незалежно від підстави для звільнення існує загальний порядок оформлення розірвання трудового договору. Наказ про звільнення працівника складається в двох примірниках і підписується керівником підприємства. Один примірник передається до відділу кадрів для оформлення трудової книжки працівника, а другий направляється до бухгалтерії для проведення з ним остаточного розрахунку. У наказі наводиться повне формулювання підстави звільнення з посиланням на пункт і статтю КЗпПУ.

Відповідно до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку» від 16 грудня 1993 року № 3721 – ХІІ ветеранами праці визначаються громадяни, які сумлінно працювали в народному господарстві, державних установах, організаціях, які мають трудовий стаж ( 35 років – жінки і 40 років - чоловіки) і вийшли на пенсію.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com