Відповідно до ст. 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України.

Відповідно до п. 10 Положення про порядок призначення житлових субсидій, сукупний дохід для призначення субсидії обчислюється виходячи з доходів, нарахованих особам, які досягли 14 – річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи.

Документ опубліковано на Урядовому порталі.

Згідно з постановою, нові місячні норми споживання встановлено на рівні 3,29 куб. м на одну людину для домогосподарств з газовою плитою і централізованим гарячим водопостачанням (ЦГВ); 5,39 куб. м - з газовою плитою, без ЦГВ і водонагрівача; 10,49 куб. м - з газовою плитою і водонагрівачем.

  Вшановуючи пам’ять загиблих у Другій світовій війні, сьогодні 8-го травня працівники управління соціального захисту населення Подільської районної у місті  Кропивницькому ради поклали квіти до пам’ятника радянським воїнам визволителям та до пам’ятника жертвам фашистських окупантів.

  Фото

        Літню субсидію розраховуватимуть на основі доходів громадян, отриманих у  3-4 кварталах 2018 року. Допомогу на опалювальний сезон 2019-2020 рр. 1-2 квартали 2019 року.

        Готівкову субсидію буде призначено тим сім’ям, в яких станом на травень-червень не буде заборгованості за комунальні послуги. Пенсіонери отримуватимуть допомогу готівкою через Пенсійний Фонд та Укрпошту, ті хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

        Ті сім’ї, в яких станом на травень-червень матимуть борги за комуналку, будуть переведені на безготівкову монетизацію.

Право працівника на щорічні основну та додаткові відпустки повної тривалості у перший рік роботи настає після закінчення 6 місяців безперервної роботи на даному підприємстві.

Відповідно до статті 10 Закону "Про відпустки" черговість надання відпусток працівників визначається графіками, які затверджуються власником або уповноваженим ним органом за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. При складанні графіків ураховуються інтереси виробництва, особисті інтереси працівників та можливості для їх відпочинку.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com