Пенсії, у зв'язку із збільшенням соціальних стандартів з липня перераховано лише трьом категоріям осіб: донорам, тим, хто не має достатньої кількості стажу, та громадянам, у яких обчислена пенсія перевищує 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

Що відбулось з жовтня 2017 року? Прожитковий мінімум склав 1 373 гривні, але при обчисленні різних надбавок, доплат, підвищень застосовувався показник в розмірі 1 452 гривні. Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 1 липня цього року передбачено зміну прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, лише на 62 гривні (1 435 гривень). Саме через це категорій осіб, яким такий перерахунок буде проведено з липня, лише три: донори, ті, в кого немає достатнього стажу, а також невелика кількість громадян, у кого обчислена пенсія перевищує 10 прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

Наступний перерахунок пенсій у зв'язку зі змінами соціальних стандартів, очікується з 1 грудня поточного року. Відтак, будуть перераховані надбавки, підвищення, мінімальні пенсійні виплати особам з повним стажем, надбавки за понаднормовий стаж.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com