Постановою Кабінету Міністрів України  «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 12.05.1994 № 302 і від 02.01.1995  № 1»              від 22.08.2018 № 632 (набула чинності 31.08.2018) були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України  «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни» від 12.05.1994 № 302,

 

були затверджені нові зразки посвідчень з визначенням категорії пільговика, а саме пункту, частини, статті Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон»):

-         «Особи з інвалідністю внаслідок війни»,

-         «Учасника війни»,

-         «Члена сімї загиблого»,

-         «Учасника бойових дій».

Інформація про належність до відповідної категорії вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

 

Увага! Відповідно до внесених змін, посвідчення, видані до набирання чинності цією постановою, є дійсні протягом строку, на яких їх видано.

На даний час нові зразки бланків посвідчень відсутні.

 

* Для виключення втрати пільговиком права на пільги та компенсації встановлені відповідно до Закону та зняття напруги серед зазначеної категорії осіб, видаються посвідчення старого зразку з подальшою їх заміною на посвідчення нового зразку.

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com