15 січня 2019 року у Кропивницькому, у обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського в рамках реалізації проекту «Посилення боротьби з торгівлею людьми та кіберзлочинністю в Україні», для працівників УСЗН відбувся тренінг «З поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.

Спів ведучими тренінгу стали члени громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр» (далі –ГО «ОЖІЦ») Валентин Боровиков та Наталія Калашнікова.

ГО «ОЖІЦ» є виконавчим партнером в реалізації Всеукраїнської інформаційної кампанії «ПротиДІЙ торгівлі людьми» в м. Кропивницький. Ця організація надає допомогу та підтримку  вразливим групам населення, впроваджує нові підходи до профілактики негативних явищ, а також у співпраці з державними та громадськими організаціями здійснює заходи з протидії торгівлі людьми.

                                             

Мета тренінгу: підготувати команду фахівців, яка буде спроможна здійснювати заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Тренінг був спрямовано на підняття рівня обізнаності співробітників УСЗН щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Учасникам тренінгу була надана інформація щодо низки законодавчих нормативно-правових актів з питань протидії торгівлі людьми та відомості про установи та громадські організації, які надають допомогу особам які постраждали від торгівлі людьми.

                                               

В ході обговорення проблеми всі учасники тренінгу були активними і кожен висловлював свою думку. Після закінчення тренінгу кожен учасник отримав сертифікат.

ФОТОГРАФІЇ

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com