Відповідно до «Порядку надання пільг з оплати послуг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім’ї», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389, пільги з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

Розмір соціальної податкової пільги з 01.01.2019 становить – 2690,00 грн.

 У випадку перевищення величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (2690,00 грн), дія пільг на житлово-комунальні послуги, паливо, скраплений газ, телефон припиняється з 01.01.2019 автоматично.

 Зметою визначення права на отримання пільг пільговику необхідно звернутись до управління та заповнити ДЕКЛАРАЦІЮ про доходи сім]ї пільговика.

При собі необхідно мати:

- паспорт,

- довідку платника податку (ідентифікаційних код),

- пільгове посвідчення,

- довідки про доходи пільговика, членів його сім’ї за 6 місяців, що передують місяцю звернення та інші.

Для отримання готівки на придбання твердого палива та скрапленого газу, додатково слід надати: рахунок з банківської установи, довіждку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та скрапленого газу.

В 2019 році розмір виплат становить:

1 балон газа – 260,35 грн.

1 т вугілля – 2603,55 грн.

·        У разі припинення дії пільг пільговик має право звернутись за житловою субсидією.

·        У разі призначення субсидії пільговик втрачає право на отримання пільги на житлово-комунальні послуги.

 За додатковою інформацією звертайтесь до управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради за адресою:                    вул. Архітектора Паученка, 53/39, каб. 14, 19, тел. 24 96 60.

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com