На засіданні Уряду 23.01.2019 прийнято постанову Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від28.12.2016 № 1045.

Норми вищезазначеної постанови застосовуються з 01 січня 2019 року.

1. Розширено категорії отримувачів соціальних стипендій, надавши право на отримання соціальних стипендій усім учасникам бойових дій, у тому числі особам визнаним постраждалими учасниками Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та їхнім дітям, які є студентами вищих закладів освіти.

2. Скасовано вікове обмеження (23 роки) учасникам бойових дій при наданні соціальної стипендії.

3. Встановлено строки надання підтверджуючих документів на продовження виплати соціальних стипендій студентам з числа дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю І-ІІІ групи, та студентів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

4. Затверджено право на виплату соціальної стипендії за минулий період, якщо несвоєчасне включення студента (курсанта) до списків студентів (курсантів), яким призначено соціальну стипендію, відбулося не з його вини.

  За додатковою інформацією звертайтесь до управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради за адресою: вул.Архітектора Паученка, 53/39, каб. 14, 19, тел. 24 96 60.

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com