Реєстрація на WEВ порталі Пенсійного фонду України, що є важливим і необхідним кроком на шляху до власної відповідальності за майбутнє пенсійне забезпечення. Така можливість існує для усіх працюючих осіб, а також для тих хто вже отримує пенсію. Після реєстрації кожен отримує доступ до особистого електронного кабінету, що надасть можливість:

 ·           Отримати інформацію про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески з системи персоніфікованого обліку починаючи з 2000                року;

 ·           Переглянути дані власної пенсійної справи (для пенсіонерів) без відвідування Пенсійного фонду в будь-який зручний час;

 ·           Сформувати запити на попередню підготовку документів;

 ·           Подати скаргу;

 ·           Записатись на прийом до фахівців Фонду, не виходячи з дому;

·           Отримати інформацію про стан розрахунків з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців).

 25 січня 2019 року проведено зустріч з персоналом у Кропивницькому психоневрологічному інтернату з геріатричним відділенням. Зустріч проведено начальником відділу нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсії Новіченко Валентиною.

                                     

04 лютого 2019 року Проведено зустріч з колективом «НВО ЗШ І-ІІІ ступенів № 24 – ЦДЮТ «Оберіг». Зустріч проведено начальником та головним спеціалістом відділу нагляду за правильністю призначення (перерахунку) та виплати пенсії Новіченко Валентиною та Малаховою Світланою.

 

                               

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com