З метою соціального захисту малозабезпечених верств населення області розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 січня 2019 року № 43-р затверджено натуральні норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом для надання в 2019 році пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 Граничні показники:

-         вартості твердого палива - одна тонна – 2603,55 грн.

 

-         скраплений газ - один балон – 260,35 грн.

 

 індекс споживчих цін у 2019 році становить 107,4%

 Для призначення пільг з придбання твердого палива і скрапленого газу особи пільгової категорії  звертаються до управління соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання (або за фактичним місцем проживання за рішенням комісії управління) з відповідною заявою, до якої додають довідку про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі.

 Пільга для придбання твердого палива та скрапленого газу надається в готівковій формі або в натуральному вигляді один раз на рік.

Кошти готівкою виплачуються через державні підприємства поштового зв’язку або перераховуються на особовий рахунок пільговика в установі уповноваженого банку, про що зазначається у заяві.

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com