Система соціального захисту населення виконує дві основні функції: функцію соціальних виплат та соціального обслуговування, які забезпечуються управлінням соціального захисту населення та територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Повноваження у сфері соціального захисту населення Подільській районній у місті Кропивницькому раді визначені рішенням Міської ради міста Кропивницького (Кіровоградська міська рада) від 10.06.2016 № 325.

 

 

Кількість сімей та осіб,які скористалися у 2017 році соціальними послугами в управлінні соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради та територіальниму центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

 

Установи соціального захисту Подільського району
міста Кропивницького

Назва установи

Адреса

Керівник

Контактний телефон

Управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради

25006

м. Кропивницький

вул. Архітектора Паученка, буд.53/39

Начальник управління Стецюк Володимир Нилович

24 07 88

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького

25006

м.Кропивницький вул.Кропивницького, буд.106

Директор територіального центру
Гуцу Василь Гаврилович

22 08 67

 

 

 


 

 

 

Управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради надає наступні адміністративні послуги:

1.1  Надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами .

1.2  Надання допомоги при народженні дитини .

1.3  Надання допомоги при усиновленні дитини .

1.4 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування .

1.5  Надання допомоги на дітей одиноким матерям .

1.6 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям .

1.7  Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам та надбавки на догляд .

1.8   Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам  .

1.9 Надання тимчасової державної  допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме  .

 1.10 Надання державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною».

1.11  Надання  щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом  І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним  .

1.12 Надання компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги .

1.13 Надання компенсаційної виплати особі, яка здійснює догляд за інвалідом  І  групи  або особою, яка досягла 80 років.

1.14  Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг .

1.15  Надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива  .

1.16  Оформлення і видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи  .

  1.17  Надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг .

  1.18 Видача посвідчень дітям-інвалідам, батькам-опікунам дітей-інвалідів, інвалідам з дитинства, інвалідам, які не мають права на пенсію .

 1.19  Одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «мати-героїня» .

 1.20 Надання допомоги на поховання дітей-інвалідів, інвалідів з дитинства, інвалідів, які не мають права на пенсію .

1.21 Визначення права на пільги з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї .

1.22 Оформлення права на пільги без урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї .

1.23 Видача довідки про перебування (не перебування) на обліку в ЄДАРП.

1.24 Видача довідки для отримання соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів .

1.25  Видача довідки про право на отримання пільг (для одержання ліків за рецептами лікарів).

1.26  Надання статусу «Дитина війни»  .

1.27 Призначення та виплата грошової компенсації витрат на автомобільне паливо особам, які мають особливі заслуги перед  Батьківщиною .

1.28 Надання статусу інваліда війни особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення та видача відповідного посвідчення  .

  1.29 Надання статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», сім’ям загиблих, померлих внаслідок  поранення,  контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення,  перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення та видача відповідного посвідчення .

1.30  Надання статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій, які залучалися та брали безпосередню участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення та видача відповідного посвідчення  .

1.31   Надання статусу інваліда війни та видача відповідного посвідчення ;

1.32 Надання статусу особи, на яку поширюється чинність Закону України  «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та видача відповідного посвідчення .

1.33  Надання статусу учасника війни працівникам підприємств, установ та організацій в період війни та видача відповідного посвідчення .

1.34  Продовження дії посвідчення інваліда війни у разі продовження медико-соціальною експертною комісією терміну чи зміни групи інвалідності  .

 1.35   Надання статусу ветерана праці та видача відповідного посвідчення .

1.36 Надання статусу жертв нацистських переслідувань та видача відповідного посвідчення .

1.37 Видача дубліката посвідчення в зв’язку із втратою або у разі непридатності для подальшого використання .

1.38   Видача листів талонів на право одержання ветераном війни і особою, на яку поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни гарантії їх соціального захисту», проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості та листів талонів на право одержання ветераном війни проїзних квитків безплатно .

1.39  Взяття на облік деяких категорій громадян, а саме: інвалідів, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та забезпечення їх санаторно-курортними путівками в санаторії, що належать до сфери управління Мінсоцполітки або відшкодування вартості їх санаторно-курортного лікування (три кроки технологічної картки).

1.40   Взяття на облік постраждалих учасників антитерористичної операції та забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги (два кроки технологічної картки).

1.41   Надання послуг з організації сімейного відпочинку демобілізованих учасників антитерористичної операції, які проходили військову службу в районах проведення АТО, та членів їх сімей.

1.42 Здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції .

1.43   Грошова компенсація вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад .

1.44 Надання направлення на отримання  технічних та інших засобів реабілітації особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим окремим категоріям населення .

1.45 Надання направлень на отримання  реабілітаційних (абілітаційних) послуг у реабілітаційних установах дітям з інвалідністю та дітям віком до двох років, які належать до групи ризику щодо отримання  інвалідності.

1.46  Надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам .

1.47  Надання одноразової матеріальної допомоги громадянам на лікування, вирішення соціально-побутових проблем тощо від депутатів обласної ради.

1.48  Надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам .

1.49 Надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого .

1.50  Відшкодування витрат на здійснене поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і інвалідів війни шляхом перерахування коштів на рахунок виконавця ритуальних послуг .

1.51 Надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих та пораненим учасникам антитерористичної операції .

1.52 Грошова компенсація вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян .

1.53  Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки деяким категоріям інвалідів .

1.54  Грошова компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування деяких категорій громадян (інвалідів, ветеранів війни та праці) .

1.55 Відшкодування вартості проїзду у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) особам, які супроводжують інвалідів І та ІІ групи до санаторіїв (відділень) спінального профілю.

1.56  Компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу  і назад у транспорті загального користування (залізничному та автомобільному) інвалідам війни, які отримали санаторно-курортні путівки в органах соціального захисту .

1.57  Грошова компенсація на транспортне обслуговування автомобілів інвалідам, законним представникам недієздатних інвалідів, дітей-інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями .

1.58   Грошова компенсація на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів інвалідам, законним представникам недієздатних інвалідів, дітей-

інвалідів, які відповідно до законодавства мають право на забезпечення автомобілями .

 1.59 Формування особової справи для влаштування особи до психоневрологічного  інтернату на повне державне утримання .

1.60  Формування особової справи для влаштування громадян похилого віку та інвалідів в геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни та праці на повне державне утримання .

1.61  Формування особової справи для влаштування дітей віком від 4 до 18 років (з вадами фізичного або розумового розвитку та психічними розладами) до дитячого будинку-інтернату, молоді віком від 18 до 35 років до молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату на повне державне утримання .

1.62  Формування особової справи для взяття на облік інвалідів, дітей-інвалідів, як таких, що мають право на безоплатне/пільгове забезпечення автомобілями через органи соціального захисту населення .

1.63   Передача права користування автомобілем, отриманим через органи соціального захисту населення, законному представнику інваліда, дитини-інваліда .

1.64   Передача автомобіля, отриманого через органи соціального захисту населення, після закінчення 10-річного строку експлуатації у власність інваліда, законного представника недієздатного інваліда .

1.65   Передача автомобіля, отриманого через органи соціального захисту населення, після смерті інваліда у власність члену сім'ї інваліда, законного представника недієздатного інваліда .

1.66  Грошова компенсація за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членам їх сімей .

1.67   Видача посвідчень (вкладок до посвідчень) особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .

1.68   Видача дублікату посвідчення (вкладки до посвідчення) відповідної категорії особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи взамін загубленого посвідчення (вкладки до посвідчення) та взамін зіпсованого посвідчення (вкладки до посвідчення) .

1.69  Заміна посвідчення (вкладки до посвідчення) відповідної категорії особі, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи у зв’язку зі зміною прізвища (ім’я, по батькові) та у зв’язку зі зміною категорії .

1.70  Видача вкладки до посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи у зв’язку з черговимпереоглядом МСЕК .

1.71 Призначення грошової компенсації 50 (25) процентів вартості продуктів харчування за медичними (фізіологічними) нормами, встановленими Міністерством охорони здоров’я України,  громадянам, віднесеним до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .

1.72 Призначення одноразової компенсації у зв’язку з втратою годувальника, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою, участю у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, виплачується дружині чи чоловікові в разі, коли вони не одружилися вдруге, сім’ї померлого годувальника з числа осіб, віднесених до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в якій є непрацездатні особи, що були на утриманні померлого на момент його смерті .

 1.73   Призначення одноразової компенсації батькам померлого учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою .

1.74  Призначення одноразової компенсації у разі встановлення дитині інвалідності, пов’язаної з Чорнобильською катастрофою.

1.75   Призначення одноразової компенсації за шкоду, заподіяну здоров’ю, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасникам ліквідації наслідків інших ядерних аварій, громадянам, які брали участь в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, які стали інвалідами внаслідок відповідних ядерних аварій, участі в ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт .

1.76  Призначення щорічної допомоги на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, які брали участь у ліквідації наслідків інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт і постраждалим за інших обставин від радіаційного опромінення не з власної вини, віднесеним до категорії 1, учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, інших ядерних аварій, громадянам, які брали участь у ядерних випробуваннях, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та здійсненні на них регламентних робіт, і постраждалим за інших обставин від радіаційного опромінення не з власної вини, віднесеним до категорії 2 або 3 .

1.77  Призначення щорічної допомоги на оздоровлення дітям-інвалідам, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою .

1.78   Відшкодування вартості безплатного проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом з правом першочергового придбання квитків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1;

Відшкодування 50-процентної знижки вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним, або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 2 .

1.79 Виплата щорічної додаткової відпустки строком 14 робочих    (16 календарних) днів на рік громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .

1.80 Виплата допомоги у трикратному розмірі середньомісячної заробітної плати у разі вивільнення працівників у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників .

 1.81   Виплата видатків пов’язані з обслуговування банківських позик, що надані до 1999 року на пільгових умовах громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи .

1.82 Відшкодування пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (безплатне позачергове зубопротезування) .

1.83 Відшкодування пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (безплатне придбання ліків за рецептами лікарів).

1.84   Взяття на облік громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, одного із батьків дитини з інвалідністю або особу, яка їх замінює для виплати грошової компенсації замість путівки .

1.85  Взяття на облік громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги та компенсація вартості путівок або путівок на відпочинок через безготівкове перерахування санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльної з медичної практики (два кроки технологічної картки) .

1.86   Навчання водінню транспортних засобів (підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації) учасників антитерористичної операції за державні кошти ( два кроки технологічної картки) .

1.87 Направлення особи з інвалідністю на професійну реабілітацію.


 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подільського району міста Кропивницького (далі - територіальний центр) надає такі соціальні послуги:

1) догляд вдома;

2) соціально-економічні (у формі надання натуральної чи грошової допомоги);

3) соціальна адаптація.

Крім того, територіальний центр може надавати такі соціальні послуги:

4) консультування;

5) представництво інтересів;

6) соціальна профілактика;

7) посредництво (медіація);

8) денний догляд;

9) транспортні;

10) інші соціальні послуги.

 

Територіальний центр забезпечує здійснення своїми структурними  підрозділами надання соціальних послуг:

громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я;

громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com